russian
english
czech

Služby » Údržba letadlových celků. - Služby - Forte a.s.

Údržba letadlových celků - VŠEOBECNÉ INFORMACE:


Warning: simplexml_load_file(http://centrala.virtualis.cz/xml/zpetne-odkazy_1.xml) [function.simplexml-load-file]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /data/www/virtuals/forteas.cz/www/inc/odkazy.php on line 11

Warning: simplexml_load_file() [function.simplexml-load-file]: I/O warning : failed to load external entity "http://centrala.virtualis.cz/xml/zpetne-odkazy_1.xml" in /data/www/virtuals/forteas.cz/www/inc/odkazy.php on line 11

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/www/virtuals/forteas.cz/www/inc/odkazy.php on line 12

Středisko údržby je držitelem oprávnění podle předpisu EASA Part 145 v rozsahu daném oprávněním. Toto oprávnění splňuje podmínky dané mezinárodními předpisy a je schváleno Úřadem pro civilní letectví. Systém je dozorován Evropskou agenturou pro bezpečnost letectví "EASA".

Středisko údržby letadlových celků je základním organizačním útvarem společnosti FORTE a.s. Mostkovice. Navazuje na kalibrace a opravy radiotechnického vybavení a letecké techniky u letounů a vrtulníků typů L-29 Delfín, Mig-21, Mi-8.

V současné době se zaměřuje především na letadlové celky (agregáty) letecké techniky určené pro sportovní, zemědělské a dopravní účely.
Disponujeme schválenými pracovišti pro přezkušování a opravy široké škály letadlových celků.
Jejich rozsah je průběžně rozšiřován a aktualizován na těchto stránkách.

V těsném sousedství areálu firmy je vybudováno neveřejné vnitrostátní letiště Stichovice.

V případě dotazu nás kontaktujte:
forte@forteas.czFotogalerie:

FORTE a.s. Mostkovice 529 798 02, tel: +420 / 582 363 325, fax: +420 / 582 349 810, e-mail: forte@forteas.cz

webdesign Virtualis.cz